Квадрат

Для замовлення товару та отримання додаткової інформації звертайтесь за телефонами:
Київ: (068) 044-1-044 | Кременчук: (067) 535-28-88
*Ціна актуальна для київської філії АМК

Квадрат Ст3пс
Найменування Довжина Ціна
грн/м.п.*
Ціна
грн/1 – 3 т.*
оптом* Теор. вага
м.п/кг**
Порізка
Квадрат 10х10 6 м 36,29 43 300,00 договірна 0,81 2
Квадрат 12х12 6 м 51,97 43 300,00 договірна 1,16 2
Квадрат 14х14 6 м 71,23 43 300,00 договірна 1,59 2,5

*У таблиці вказані орієнтовні ціни та асортимент.

Створення заготовок для металопрокату – один із затребуваних процесів на багатьох підприємствах. Для нього необхідний квадратний прокат або, інакше кажучи, квадрат. Це найчастіша сфера застосування такого виду металопрокату, але не єдина. Часто він стає рішенням для створення деталей механізмів, зустріти його можна і як елементи різних огорож, воріт.

Відмінна риса металевого квадрата, завдяки якій він має високий попит на виробництві, – довгий термін служби та підвищена міцність виробів, створених з нього. Саме тому квадратний прокат допускається при будівництві верстатів, будівель, машин та вагонів.

Квадрат металевий створюється із різноманітних сортів сталі, включаючи конструкційні. У деяких випадках потрібні додаткові характеристики сталевого квадрата, тому для його виготовлення використовують жаростійкі або жаростійкі, що мають підвищену стійкість до корозії та зовнішніх дій сорту сталі. При виробництві квадрата часто застосовують сталь із нікелевими, хромовими або мідними домішками. Також сталь може використовуватись і низьколегована, і вуглецева.

Квадратний прокат є металопрокат, виконаний у вигляді прутків або дроту з перетином у формі квадрата. Для виготовлення застосовується метод гарячої прокатки. Розмір сторін, як правило, варіюється від 6 до 200 мм, але може бути виготовлений і більшою гранню при необхідності.

Квадратний прокат можна придбати у таких варіаціях:
• мірної довжини;
• немірної довжини;
• кратної мірної довжини.
Залежно від сфери застосування виготовляють цей вид металопрокату в розмірах 2-6 ​​метрів. Від цих параметрів відрізняються вироби із високолегованого типу сталі. І тут мінімальний показник довжини – 1,5 метра.

Купити квадрат можна оптом або в роздріб на металобазах “АМК” у Києві, Кременчуці. Також можна замовити різання та доставку транспортом компанії.