Бар’єрні та перильні дорожні огорожі в Україні

У компанії ТОВ «Альфа-Метал-Компані» Ви можете купити металеві дорожні огорожі бар’єрного типу в повній комплектації, а так само перильні огорожі, стійки під дорожні знаки та щити. Щоб зробити замовлення, або уточнити будь-які питання, що Вас цікавлять, зверніться за телефонами, вказаними на даній сторінці або залиште онлайн-заявку і ми передзвонимо найближчим часом.
mts(050)348-85-07
пн-пт з 9.00 до 17.00,
зб з 9.00 до 12.00


Вибачте, на даний момент, продукція представлена ​​на цій сторінці, не доступна для замовлення

Дорожня огорожа бар’єрного типу

Бар'єрна огорожа 11ДО

Бар’єрна огорожа 11ДО

Бар'єрна огорожа 11ДД

Бар’єрна огорожа 11ДД

Інакше називають “Бар’єрне огородження” або “Дорожні відбійники” – це спеціальні металеві конструкції, які встановлюють на узбіччях та розділових смугах доріг, мостів та тунелів з метою збільшення безпеки руху транспортних засобів. За типом конструкції такі огородження діляться на дорожні (позначаються буквою Д) і мостові (М), односторонні (О) і двосторонні (Д), одноярусні (1) та двоярусні (або комбіновані, позначаються цифрою 5). Найбільш поширеними є 11ДО, 11ДД, 11МО та 11МД. Оцинковані дорожні огородження дуже добре захищені від корозії. Захист може забезпечуватися також нанесенням якісного лакофарбового покриття.

Дорожня огорожа перильного типу

Перильне огородження на мосту

Перильне огородження на мосту

Перильне огородження на дорозі

Перильне огородження на дорозі

Перильні огорожі застосовують для облаштування доріг та споруд у тих місцях, де необхідно обмежити рух людини у певному напрямку, наприклад, для запобігання виходу пішохода на проїжджу частину.

Стійки під дорожні знаки, щити покажчиків

Стійка під знак

Стійка під знак

Щит вказівника напрямків

Щит вказівника напрямків

Стійки (опори) дорожніх знаків виготовляються із сталевої труби, захищеної від корозії методом цинкування чи ґрунтовки. Діаметр та довжини стійок можуть відрізнятися та залежать від потреб замовника. Металеві покажчики та інформаційні щити виготовляються з оцинкованої сталі.

Компанія “Альфа-Метал-Компані” постачає всі види перерахованих вище конструкцій, які проходять контроль якості та відповідають державним стандартам. Також можливе виготовлення нестандартних металоконструкцій різної складності. Ви можете отримати консультацію та замовити дорожні огородження у Києві за телефоном (050) 348-85-07, доставка здійснюється у будь-яку точку України.