Дизайн інтер'єру

екстер'єру та ландшафту

Розробка дизайн-проекту квартири, будинку, комерційної нерухомості. Авторський нагляд. Готовий об'єкт під ключ.

Дизайн інтер'єру

Дизайн інтер'єру

Розробка дизайну починається з побажань клієнта та його уявлення про майбутній результат, для цього необхідно залишити заявку на сайті, заповнити анкету, після чого ми приступаємо до втілення Вашого задуму. На об’єкт виїжджає дизайнер, консультує з усіх питань, що цікавлять, пропонує унікальні та індивідуальні рішення, засновані на ваших стильових перевагах і фінансових можливостях.

Клієнт отримує кілька варіантів інтер’єру, і підлягає детальному опрацюванню, вносяться відповідні коригування, кожен етап затверджується замовником.

Реалізація проекту здійснюється з авторським наглядом, що гарантує якість та точність виконання.

Оформимо Ваш простір не просто красиво, але й функціонально завдяки детальному опрацюванню кожного квадратного метра приміщення для повної відповідності Вашому ритму життя. Меблі та матеріали підберемо згідно з бюджетом, завдяки чому мрія обов’язково стане реальністю, а не просто картинкою на папері. Відвідавши наш сайт, Ви зробили вірний крок до успішної співпраці!

Дизайн екстер'єру

Дизайн екстер'єру

Проектування фасадів історичних об’єктів, житлових та громадських будівель, ландшафтний дизайн.

Коли справа стосується дизайну фасаду, виникає багато сумнівів і суперечок, враховуючи багатий вибір усіляких матеріалів, схем розкладки облицювального матеріалу, дизайнерських ідей, смакових вишукувань і т.д.

Важливими аспектами при облицюванні фасаду є:

  • захист від впливів довкілля
  • безпека та вогнетривкість
  • склад матеріалів
  • терморегуляція
  • стильова відповідність всій будівлі
  • шумоізоляція

Що ж до дизайнерського проекту фасаду, то тут варіацій маса, чи то стиль зі складним силуетом і багатством форм, чи з довгими елементами та вітражами. Комусь до вподоби витончені лінії, орнаменти або мінімальна кількість декору. А можна і з гладкими стінами і великими вікнами або з великими арками, замовляють силуети, ступінчасті форми, орнаменти зигзагоподібної форми, використовують металеві конструкції, хром, скло, асиметрії, скульптури та колони. А комусь важлива зручність та функціональність.

Дизайн ландшафту

Дизайн ландшафту

Ландшафтний дизайн – широкий комплекс напрямків та заходів щодо благоустрою та озеленення Вашої території, покращуючи естетичні характеристики, за рахунок застосування природних елементів (рослини, метал, камінь, дерево, вода). При правильному підході буде досягнуто бажаного результату. Наш фахівець безкоштовно виїде на об’єкт, Ви отримаєте розгорнуту консультацію, креслення розбивки, зонування території, дендроплан і 3D візуалізацію об’єкта.

Правильно проведені проектні роботи дозволять сформувати функціональний ландшафт, приховати його недоліки та підкреслити переваги.

В результаті Ви є володарем бездоганного ландшафтного рішення! Завдяки успішній реалізації ландшафтного проекту, Ваш сад набуде індивідуального стилю та оригінальності, відповідаючи смаку та способу життя власників. Створіть свій куточок природи навіть у мегаполісі!

Залишайте на нашому сайті онлайн-заявку, і наші фахівці з радістю втілять Вашу мрію в реальність та вчасно!

ТОВ"АМК"

На рахунку спеціалістів з проектної майстерні ТОВ “АМК” багаторічний досвід роботи та понад сто виконаних проектів. Наша команда не тільки створить для Вас красивий дизайн, але і втілить його в життя!

Чи готові перетворити Ваш простір?

Звертайтесь до нас по телефону або залиште заявку і передзвонимо вам

099 500 53 53
пн-сб 9:00 — 18:00